Áčko - dílčí výsledky 2013/2014

A2A - III. třída - skupina A"

 

Datum   Čas Kolo Domácí   Hosté Výsledek Branky Článek
24.8.2013 17:00 1. D.Jirčany    -  Zlatníky 1:3 (1:2)

Šubrt 2, Kadlec

 

31.8.2013

17:00

2.

Zlatníky    

-

Slapy

4:1 (3:0)

Kadlec Ondřej 2, Bůžek Jiří, Gyömber Josef 

7.9.2013

17:00

3.

Bojanovice

-

Zlatníky

0:4 (0:4)

Laboutka Lukáš 2, Gyömber Josef, Kadlec Ondřej

 

14.9.2013

17:00

4.

Zlatníky

-

K. Přívoz

1:0 (1:0)

Ondra Kadlec

22.9.2013

16:30

5.

Jesenice B

-

Zlatníky

1:2 (1:1)

Bůžek Jiří, Laboutka Lukáš

 

28.9.2013

16:30

6.

Zlatníky

-

Jíloviště B

5:0 (3:0)

Ondra Kadlec 2, Jarda Šubrt 2, Jón Miroslav

 

5.10.2013

16:00

7. 

Davle

-

Zlatníky

2:2 (1:0)

Kadlec, Jón Miroslav

 

12.10.2013

16:00

8.

Zlatníky

-

Hvozdnice B

5:2 (2:2)

Kadlec Ondra 5

 

19.10.2013

15:30

9.

Zlatníky

-

Vrané

3:2 (3:1)

Kadlec, Šlingr, Bůžek

 
26.10.2013 14:30 10. Zlatníky - Radlík 0:0 (0:0)    
3.11.2013 14:00 11. Zvole B - Zlatníky 3:3 (1:1) Kadlec Ondřej 2, Petrák Ondřej  
9.11.2013 14:00 12. Libeř - Zlatníky 3:2 (2:1) Kukol Tomáš, Jansík Marek;  
16.11.2013 13:30 13. Zlatníky - Vestec 3:3 (1:2) Ondra Kadlec 2, Milan Šlingr  

 

 

Datum Čas Kolo Domácí   Hosté     Výsledek         Branky Článek
22.3.2014 15:00 14.

Zlatníky

D. Jirčany 3:1 (2:0)    Kadlec 1, Gyomber 2  
29.3.2014 15:00 15 Slapy - Zlatníky 0:3 (0:2) Kadlec 1, L. Laboutka 2
5.4.2014 16:30 16. Zlatníky - Bojanovice 4:0 (0:0) Kadlec 1, Laboutka 1, Hausler 2  
12.4.2014 16:30 17. K. Přívoz - Zlatníky 0:4 (0:2) J. Gyomber ml., Ondra Kadlec, Milan Šlingr, Zelenka  
19.4.2014 17:00 18. Zlatníky - Jesenice B 4:0 (2:0) J. Gyomber, Kadlec 2, Hausler  
27.4.2014 17:00 19. Jíloviště B - Zlatníky 1:0 (0:0)  
3.5.2014 17:00 20. Zlatníky - Davle 3:1 (1:1) 3x Ondra Kadlec  
11.5.2014 17:00 21. Hvozdnice B - Zlatníky 3:3 (0:2) 2x Ondra Kadlec, Tobolář  
17.5.2014 17:00 22. Vrané - Zlatníky 3:1 (0:1) Ondra Kadlec  
24.5.2014 17:00 23. Radlík - Zlatníky 3:7 (0:5)

 

 
31.5.2014 17:00 24. Zlatníky - Zvole B 3:0 (-:-)

kontumačně

 
7.6.2014 17:00 25. Zlatníky - Libeř 0:1 (0:0)    
14.6.2014 17:00 26. Vestec - Zlatníky 1:5 (1:2) Kadlec Ondřej 4, Gyömber Josef

 

Přípravné zápasy týmu "A" 2013/2014:

             
1.2.2014 So 16:00 Zlatníky Smetanova Lhota (Hřiště Mikulova) 7:0 (4:0) Ondra Kadlec 4, J. Gyomber, Šling
8.2.2014 So 16:00 Zlatníky Lešany (Hřiště Mikulova) 4:2(1:1) Kadlec, Laboutka, Šubrt, Jón
15.2.2014 So 12:00 Kosova Hora Zlatníky (Hřiště Votice) 5:1 (2:1) Ondra Kadlec
22.2.2014 So 16:00 Průhonice A Zlatníky (Hřiště Újezd z Průhonic) 6:1 (1:0) vlastní gol :-)
26.2.-2.3.       Soustředění v Solenicích    
26.2.2014 St   Příbram A Zlatníky A 2:1 (0:0) J. Gyomber ml.
28.2.2014   Luhy Zlatníky A 1:7 (1:3) Kadlec 3, Manekýn 2, J. Gyomber, Laboutka
2.3.2014 Ne   Milín A Zlatníky A 2:3 (2:0) Kadlec 2, Klíma
8.3.2014 So 14:00 Zlatníky D.Břežany A (Hřiště Zlatníky) 6:3 (3:3) Kadlec 2, Laboutka 2, Šubrt 2
15.3.2014 So 16:00 Zlatníky Přestavlky A (Hřiště Zlatníky) 3:1 (2:0) Kadlec 2, Schafer 1